Trzymamy się ustalonego harmonogramu. Przed Wami kolejna prezentacja klubu, który został zakwalifikowany do grona 25 Wspaniałych. Wspaniałych Klubów, które będą aktywnie korzystały ze wsparcia Glinka Academy.

Tym razem, przedstawiamy UKS Jedynka Jaworzno

W roku 2010 decyzją Zarządu Klubu rozpoczęliśmy organizację szkolenia w mini-siatkówce chłopców ze szkół podstawowych. Nasza inicjatywa spotkała się z aprobatą i poparciem władz naszego miasta. Aby działalność ta przynosiła wymierne efekty w każdym kolejnym roku szkolnym opieką trenersko-szkoleniową obejmowaliśmy następne roczniki chłopców.

 

 

W roku 2015 staraniem Prezydenta Miasta , Dyrektor  Gimnazjum Nr 1 oraz Zarządu Klubu powołano Akademię Siatkarskich Ośrodków  Szkolnych. Obecnie w ramach Akademii S.O.S w sześciu szkołach podstawowych, realizowane są 3 godziny szkolenia siatkarskiego tygodniowo a w zajęciach uczestniczy 75 chłopców. Ogółem w ramach UKS Jedynka Jaworzno oraz Akademii S.O.S systematycznie trenuje około 200 dzieci.

Poznaj najważniejsze osiągnięcia UKS Jedynka Jaworzno

IV i VI – miejsce czwórek siatkarskich w Finałach Mistrzostw Śląska 2016/2017 na 65 zgłoszonych drużyn
III i VIII – miejsce czwórek siatkarskich w Finałach Mistrzostw Śląska 2015/2016 – awans do Finałów Mistrzostw Polski Kinder + Sport Częstochowa
V – miejsce czwórek siatkarskich w Finałach Mistrzostw Śląska sezon 2014/15 na 60 zgłoszonych drużyn
V – miejsce trójek siatkarskich w Finałach Mistrzostwach Śląska sezon 2014/15 na 70 zgłoszonych drużyn
VIII – miejsce trójek siatkarskich w Finałach Mistrzostwach Śląska sezon 2013/14 na 70 zgłoszonych drużyn
VII – miejsce dwójek siatkarskich w Finałach Mistrzostwach Śląska sezon 2013/14 na 75 zgłoszonych drużyn

Kolejna prezentacja, zgodnie z tradycją, w poniedziałek – 23 października. Tymczasem, zapraszamy do zapoznania się z listą klubów, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście. Dodatkowo, zachęcamy do polubienia fanpage Małgorzaty Glinki – Mogentale. Do zobaczenia w kolejnym wpisie, zapraszamy do aktywnego wspierania Glinka Academy!

Komentarze