Fundacja Małgorzaty Glinki zaprasza szkoły i kluby siatkarskie do udziału w „Festiwalu Piłki Siatkowej – Siatkarskich Wakacjach z Fundacją Małgorzaty Glinki”. Festiwale odbywać się będą w 10-dniowych turnusach w okresie wakacji 2019.

Oferta skierowana jest do klubów i szkół prowadzących szkolenia w mini siatkówce tj. dla dzieci z klas I – VI szkół podstawowych (7-13 lat). Festiwal Piłki Siatkowej – Siatkarskie Wakacje z Fundacją Małgorzaty Glinki to połączenie obozu sportowego, kolonii i turnieju mini piłki siatkowej. Zespoły dziewcząt i chłopców każdego dnia do południa mają do dyspozycji halę sportową oraz inne obiekty, na których odbywają treningi wg własnego harmonogramu i programu. Z kolei popołudniami każdego dnia odbywać się będą turnieje piłki siatkowej w kategorii „2”, „3” i „4”. Podczas turnusów organizowane będą również spływy kajakowe, wyjazdy do parku linowego i inne atrakcje, w tym wspólne dyskoteki, imprezy integracyjne, treningi, spotkania z wybitnymi siatkarzami.

W celu jak najlepszego przygotowania się do aplikowania o środki na organizację wydarzeń w przyszłym roku, Fundacja Małgorzaty Glinki zaprasza wszystkich zainteresowanych siatkarskimi wakacjami 2019 do wypełnienia ankiety online.

Oferta skierowana jest wyłącznie do grup zorganizowanych. Zainteresowanych prosimy o aplikacje najpóźniej do 20 października (decyduje kolejność zgłoszeń).

Ankieta oraz więcej informacji dostępna pod linkiem:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdBWBpmryciXuzUmD0vxYvopAtZ8Buf3WHP7XaoWEG5goQrNA/viewform

 

 

Komentarze