Glinka Academy to miejsce dla dzieci, rodziców i nauczycieli.

Dołącz do nas i stań się częścią projektu łączącego sport i doskonałą zabawę.

Akademia

Glinka Academy to miejsce dla dzieci, rodziców i nauczycieli.

Tu liczy się człowiek i pasja. Nie status społeczny, umiejętności czy poziom niepełnosprawności. Tutaj INTEGRACJA to długofalowy kierunek w działaniu. Pokazujemy, że sport łamie bariery, stereotypy i eliminuje różnice. Trenerom zaszczepiamy prawdziwą pasję do opieki nad zawodnikami. U nas trener to przewodnik, przyjaciel i wzór do naśladowania. Rozwijamy najlepsze wzorce i sportowe postawy. Z rodzicami dzieci należących do Glinka Academy współpracuje profesjonalna kadra. Trenerzy, rehabilitanci, dietetycy. Wszyscy mamy jeden cel – rozwijać pasje Dzieci poprzez sport!

Nasza Akademia to miejsce tworzone przez pełnych pasji profesjonalistów.

Ludzi w pełni oddanych swoim dziedzinom, zawsze gotowych wspierać najmłodszych.
Czerpiemy z najlepszych praktyk wykorzystywanych w polskiej i włoskiej siatkówce. Kształcimy prawdziwych Mistrzów. Pracujemy z ciałem, nastawieniem, kondycją. Pokazujemy naszym uczestnikom, jak wiele twarzy i form ma Sukces. Uczymy w jaki sposób wygrywać. W sporcie i w innych dziedzinach życia. Przyjrzyj się nam z bliska i podejmij decyzję o rozpoczęciu najbardziej wartościowej przygody w życiu Twojego Dziecka!

Współpracujemy już z 15 miastami!

Dołącz do nas i stań się częścią projektu łączącego sport i doskonałą zabawę. Przekonaj się jak wiele zyskasz, uczestnicząc w inicjatywie wyjątkowej na skalę Polski i Europy!

Partnerzy Akademii