Gorące newsy
  1. Relacja ze spotkania w Uniejowie
  2. Zapraszamy na spotkanie w Uniejowie, w dniach 7 – 9 września
  3. FUNDACJA ZAPRASZA NA KOLEJNĄ KONFERENCJĘ SZKOLENIOWĄ
  4. ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ NA USŁUGĘ TRANSPORTU DZIECI
  5. Wielka Lekcja WF z Małgorzatą Glinką

Projekty

Fundacja Małgorzaty Glinki realizuje kilka projektów pod ogólną nazwą „Glinka Academy”. W ich ramach mieszczą się min działania z zakresu zajęć korekcyjnych, organizacja turniejów mini piłki siatkowej, organizacja 2 konferencji szkoleniowych oraz siatkarskich wakacji z M. Glinką. W zaledwie kilka miesięcy udało się zaangażować kilkadziesiąt klubów piłki siatkowej działających w kraju do współpracy na rzecz rozwoju piłki siatkowej, szczególnie wśród dzieci, tworząc z Fundacji Małgorzaty Glinki organizację PARASOLOWĄ.

W ramach działań statutowych oraz w ramach projektów Funduszu Inicjatyw Obywatelskich i Ministerstwa Sportu i Turystyki pragniemy wzmocnić rozwój instytucjonalny Fundacji Małgorzaty Glinki poprzez włączenie kolejnych klubów w szeregi Glinka Academy, podnoszenie kompetencji zespołów trenerskich, pozyskiwanie wolontariuszy do pracy w klubach, budowanie bazy członkowskiej GA i wiele innych działań nastawionych na wzmocnienie i rozwój organizacji, budowanie stabilnych podstaw ich dalszego funkcjonowania, tworzenia perspektywicznych planów działania i finansowania, podnoszenia standardów pracy i zarządzania fundacją oraz klubami zrzeszonymi w GA.

W 2018 roku dzięki wsparciu jakie otrzymała Fundacja Małgorzaty Glinki z Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Narodowego Instytutu Wolności blisko 3000 dzieci i trenerów skorzysta z udzielonej pomocy.

ministerstwo-sit-n2

Fundacja wraz z 16 klubami i samorządami lokalnymi na terenie kraju realizuje projekt pn. „Z pasją po zdrowie”, który finansowany jest ze środków Narodowego Programu Zdrowia. W ramach otrzymanego wsparcia w każdej z 16 miejscowości odbędzie się całodzienna impreza promująca aktywność fizyczną wśród dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. W każdej z miejscowości uczestnicy będą mieli do wyboru wiele form aktywności fizycznej w tym min. strefy zabaw dla dzieci, biegi, gry i zabawy, turnieje sportowe itp. ale także możliwość konsultacji z lekarzem, fizjoterapeutą, dietetykiem. Łącznie w 16 piknikach przewidujemy udział co najmniej 10.000 uczestników.

Scroll Up
społeczność
close slider

 

SPOŁECZNOŚĆ
 

SPOŁECZNOŚĆ
 

SPOŁECZNOŚĆ